Anasayfa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Sizin İçin ne yapabiliriz?
Uygun çeviri yok

Ø Teknik terminolojiye hakim kurumsal bir çeviri şirketi mi arıyorsunuz?
Ø Şirketiniz için çok dilli bir web sayfası mı oluşturmak istiyorsunuz?

Öyleyse doğru yerdesiniz. 10 yıllık deneyim, profesyonel tercüman ve uzman proje yönetim ekibimizle yanınızdayız. Yazılım ve web yayıncılığı alanında geniş yerelleştirme tecrübemiz, PC ve MAC ortamında sunduğumuz masaüstü yayıncılık desteğimizle tercüme ve yerelleştirme sürecini sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için tıklayın

 

 
Dev referanslar
Uygun çeviri yok

Mühendislerden oluşan uzman tercüman ve editör grubumuz her türlü kullanım kılavuzu, teknik şartname, kitap, broşür, katalog ve makalenin tercümesini başarıyla gerçekleştiriyor. Mühendislerimizin yaptığı bir çok tercüme şimdiden kitapçı vitrinlerini, ürün standlarını süslüyor. Tamamlanmış projeleri görmek için tıklayın.

 
Web portföy
Uygun çeviri yok

Tercümesini gerçekleştirdiğimiz bazı web sayfaları:

www.yenigun.com.tr/language2/general/
www.yenigun.com.tr/language3/general/
www.kontekinsaat.com.tr/
www.arkasair.com.tr/rus/
www.globalfxistanbul.com/
www.ekvatoral.com.tr/eng/
www.ekvatoral.com.tr/almanca/

 
Advertisement

Haberler

Uygun çeviri yok

Anahtar teslimi hizmet

Kurumsal müşterilerimize tercüme hizmetinin yanısıra, bu hizmetin gerektirdiği tüm yasal tasdik işlemlerini gerçekleştirerek onları zaman kaybından kurtarıyoruz. Gerekmesi halinde tercüme edilen belgelerin noter tasdiği, konsolosluk tasdiği ve apostil tasdik işlemlerini yaparak anahtar teslimi hizmet sunuyoruz.

Yurtdışı şirket kuruluşlarında danışmanlık desteği

Yurtdışında temsilcilik, şube veya yeni bir şirket kurmak isteyen müşterilerimize bu alandaki geniş tecrübemizle yardımcı oluyoruz. Kuruluş işlemlerini gerçekleştirirken herhangi bir bürokratik engelle karşılaşmak istemiyorsanız kurumsal müşterimiz olarak danışmanlık hizmetimizden yararlanın.