Anasayfa arrow Hakkımızda
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Hakkımızda
Uygun çeviri yok

Türkiye’nin lider tercüme kuruluşlarından biri olan Gizem Uluslararası Tercüme ve Dil Hizmetleri Ltd. Şti. 1997 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda ulusal ve uluslararası şirkete kurumsal çeviri hizmeti verdi. Gizem Tercüme olarak biz, farklı alanlardan uzman tercümanlarımız ve kullandığımız modern teknolojiler sayesinde müşterilerimize kaliteli, doğru ve kullanılabilir ürünler sunuyoruz.

Bugüne dek, Makine Mühendisliği, Hidrolik-Pnömatik, Otomotiv, Otomasyon, Mekatronik, Enerji, Çevre Mühendisliği, Gıda, Bankacılık, Denizcilik, Telekomünikasyon, Yazılım ve Bilgisayar, Kimya, Tıp, Ekonomi, Hukuk, Tekstil, Kalite Güvence ve Kalite Yönetim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Muhasebe, Ticaret, İnşaat Mühendisliği, Haritacılık ve Kadastro ile Sosyal Bilimler konularında çok sayıda tercüme-yerelleştirme projesini başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Hedefimiz, bir dil mühendisliği olarak algıladığımız tercüme-yerelleştirme sektöründe yarattığımız kalite ve güveni pekiştirmek; müşterilerimize, gelişen teknolojiye uygun kusursuz hizmet vermektir.
 
Advertisement